O mnie

O mnie

Anna Niecikowska

Prawnik, szkoleniowiec, pełnomocnik sądowy, adwokat

B ędąc jeszcze na aplikacji adwokackiej wspierałam klientów w transakcjach sprzedaży nieruchomości. Wtedy poznałam środowisko pośredników, a gdy zostałam adwokatem zaczęłam się także specjalizować w obsłudze biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Doradzałam i pomagałam właścicielom w regulowaniu stanu prawnego nieruchomości, ich sprzedaży, czy wynajmie. .

Środowisko pośredników poznało mnie i mój profesjonalizm, dlatego w 2010 roku otrzymałam propozycję stałej obsługi prawnej 

Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (MSPON), podczas której jeszcze lepiej zrozumiałam środowisko pośredników nieruchomości oraz specyfikę tego zawodu.

W 2012 Polska Federacja Rynku Nieruchomości (PFRN) poprosiła mnie o przygotowanie opinii i reprezentowanie Federacji oraz środowiska pośredników podczas rozmów z Ministerstwem Sprawiedliwości, dotyczących deregulacji zawodu pośrednika. Od tamtego czasu wielokrotnie byłam ekspertem i wykładowcą PFRN.

  • Adwokat
  • Prawnik zarządzający Kancelarią
  • Członek Izby Adwokackiej w Krakowie od 2007 r.

Od wielu lat z sukcesami reprezentuję pośredników przed sądami w sprawach o zapłatę prowizji (ponad 100 spraw zakończyło się wygraną lub szybką ugodą i zapłatą). Mam doświadczenie w występowaniu przed Sądem Najwyższym.

Dlaczego ja?

Jestem mierzalnie skuteczna!

L ubię dzielić się swoją wiedzą, dlatego już na studiach, w ramach Towarzystwa Biblioteki Słuchaczów Prawa Uniwersytety Jagiellońskiego w Krakowie, prowadziłam zajęcia z prawa cywilnego dla studentów niższych lat.

G dy zostałam adwokatem (2007) zaczęłam prowadzić szkolenia dla pośredników w obrocie nieruchomościami. Na początku w ramach MSPON, a potem, dzięki uzyskanym rekomendacjom, na zlecenie stowarzyszeń z innych miast oraz poszczególnych biur, a także PFRN.

500

Klientów
Pośredników

200

Przygotowanych
Umów Pośrednictwa

120

Wygranych Spraw
o zapłatę

83

Wracających
Klientów

Kontakt

W czym mogę Ci pomóc?

Masz dodatkowe pytania?

Napisz lub zadzwoń do mnie


Telefon: +48 605 926 296
E-mail: sekretariat@niecikowska.pl

Dojazd do firmy

Kancelaria Adwokacka Anna Niecikowska
ul. św. Gertrudy 14 m. 3
31-048 Kraków

Dane kontaktowe